Konrad Pochodaj

redaktor


W airsofcie od ponad 10 lat. Widział niejedną dramę i niejedną sam wytworzył. Serwisant, pasjonat, perfekcjonista. I przede wszystkim uśmiechnięty człowiek! Ońk!

Paweł "Fishbonee" Napieralski

redaktor


Urodzony z palcem na spuście. Wielbiciel wszystkiego co wypuszcza z siebie jakiekolwiek pociski (nie ma znaczenia czy plastikowe, czy ołowiane). Student psychologii. Redaktor WMASG. Brodacz. Obecnie staram się rozwijać w kierunku częstszej zabawy z bronią palną. Oprócz zainteresowań militariami i dziedziną psychologii, lubuję się również w dobrym piwie oraz kosmetyce samochodowej - ogólnie zainteresowania mam dosyć szerokie :)

Leszek Budzowski

redaktor


Taktyczny wieśniak, aktywny airsoftowiec z ponad 10-letnim stażem. Wyznawca zasady "im więcej wiesz, tym mniej potrzebujesz". Na co dzień specjalista do spraw produktu w Gunfire, wieczorami biega po górach, kaleczy palce o MOLLE i scrolluje Instagramy.

Chlebowy

redaktor


Biedny student ASP wychowany w szacunku do CYMY, mundurów z demobilu i Krzysztofa Gonciarza. W wolnym czasie pije piwo i sprzedaje repliki.

Leszek Budzowski

redaktor


Niedzielny komandos z zamiłowaniem do wszystkiego co robi pew, pew. Myśl przewodnia: "Ma być taktycznie, mamy mieć przerąbane i ma nas sponiewierać”. Zawodowo wiecznie otoczony przez molle, magazynki i risy. W wolnych chwilach fan klimatów postapo oraz gier z gatunku „YOU DIED”.

Marek "Rann" Jaros

redaktor


Urodzony u schyłku epoki komunizmu i wychowany na Władcy Pierścieni, Bon Jovi i gumie Turbo. Wieloletni instruktor harcerski i ratownik przedmedyczny w stanie spoczynku, amator fotografii, survivalu i turystyki w formach wszelakich. Za dnia sprzedaje zabawki dla dużych chłopców, wieczorami maluje plastikowe żołnierzyki, o weekendach nie rozmawia. Podobno ktoś go kiedyś widział biegającego po lesie z repliką, doniesienia są jednak sprzeczne.

Pisze o punktach styku między hobby a rzeczywistością, synergii między różnymi formami aktywnej rozrywki i codziennym zastosowaniu niecodziennych narzędzi i umiejętności. Uzależniony od zdań wielokrotnie złożonych.
Facebook