Relacja ze zlotu w Bornym Sulinowie

W ubiegły weekend mieliśmy przyjemność być w Bornym Sulinowie gdzie odbywała się IV edycja Majówki z Airsoftem. Zapraszamy na relację!

W zlocie brało udział około 680 uczestników z całej Polski. Wśród uczestników było również kilkunastu ludzi z poza granic Polski.
Gra opierała się na bazie fikcyjnych Państw Nerun i Sarii których konflikt sięga poprzednich edycji Majówki z Airsoftem w Bornym.

Dla zainteresowanych odsyłam na forum zlotu pod adresem http://majowkazairsoftem.qrde.pl/ , gdzie można dowiedzieć się o szczegółach imprezy oraz o historii dotyczącej Nerun i Sarii.

Jako ekipa GUNFIRE wspomagaliśmy organizacyjnie zlot. W sztabie mieliśmy zorganizowany serwis replik w którym dzielnie walczył Procent, a w punkcie medycznym czuwała stale Justysia. W czasie całego zlotu Procent naprawił około 60 replik uczestników zlotu. Punkt medyczny na szczęście nie miał za dużo roboty. Nasza „piguła” miała jednego poparzonego kucharza, oraz jednego „odwodnionego” żołnierza Nerunu którego musieliśmy przetransportować z jego bazy i umieścić w punkcie medycznym na jakis czas.
Pozdrawiamy wszystkich uczestników zlotu i do zobaczenia na kolejnej edycji „Majówki z Airsoftem”

PS. Szczególne pozdrowienia dla żolnierzy Sarii którzy zamordowali z uśmiechem na twarzy, oraz ograbili z „glock-ów” dwóch obserwatorów ONZ pana White-a oraz pana Black-a 🙂

2 Komentarze

  1. archont pisze:

    Odwodnienie z powodu zbyt dużej zawartości alkoholu we krwii? 😉

  2. skywalker pisze:

    niestety taka osoba nam też się zdarzyła…….. ale na ludzką głupotę nic się nie poradzi..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook