CO2 do Magny!

Domyślam się, że ten news nie zainteresuje zbyt wielu osób, ale moje egocentryczne „ja” nakazuje mi podzielić się z Wami mym entuzjazmem.
G&P przedstawiło na swej stronie magazynek zasilany z kapsuł CO2, przeznaczony do karabinków gazowych systemu Magna, czyli M’ek GBB firm Western Arms, G&P/WOC, Inokatsu, JG i AGM.
To chyba najbardziej pożądany i najbardziej oczekiwany element systemu, który w końcu pozwoli wykorzystać w pełni możliwości ciężkich suwadeł czy mocnych sprężyn powrotnych, których Green Gas nie był w stanie ruszyć odpowiednio dynamicznie, by dać odpowiedniego „kopa”.
Nieznana jest jeszcze cena i data wejścia na rynek, ale fani i posiadacze Magny już zacierają ręce. Do tej pory wprawdzie już WE wypuściło magazynki zasilane CO2 do swoich replik karabinków gazowych, jednak Magna oferuje o wiele większą gamę części zamiennych oraz customowych, przez co nowe magazynki dadzą ogromne pole do modyfikacji w zakresie części wewnętrznych, głównie w zakresie realizmu pracy, ale także oczywiście mocy.

Mag na stronie producenta:

http://www.gp-web.com/en/productspop.php?pid=2592

4 Komentarze

  1. Strap pisze:

    Procent, nie wiem czy radośćaby nie przedwczesna. Praktycnie nic nie wiadomo o tych magach, a po drugie zastanawia mnie fakt dwóch naboi CO2. Jak to będzie podawane? wspólna komora, czy jak sekwencja… Coś mi to nie pasuje… Ale poczekam i pewnie zamówię….

  2. Jak dla mnie po prostu będą podłączanie jednocześnie 2 naboje, ciśnienia to nie zwiększy, a jedynie przedłuży możliwość strzelania na jednym magu (zwiększy dwukrotnie jego pojemność). Patent IMO bardzo dobry.

  3. Strap pisze:

    Procent, popraw mnie jeślisię mylę, ale z naboi CO2 gaz jest podawany porcjami przy kazdym strzale. Jak bedzie wygladało przełączanie na drugi nabój? Nie ma co dywagować, poczekamy na magi, choc powiem, że myślałem, że to żart. Może na Tajwanie mają teraz prima aprilis….

  4. Jest podawany porcjami, ale nie z nabojów jako takich, bo raz przebity nabój napełnia komorę przy zaworze, wiec równie dobrze pod tą komorę możemy podłączyć 2 naboje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook