Gunfire TV

Pojawiło się u nas ostatnio kilka bardzo ciekawych nowości, więc rozdzwoniły się telefony z pytaniami “a jak to działa, jak się sprawuje?”. Postanowiliśmy więc wraz z Sebastianem oszczędzić Wam kłopotu. Chwyciliśmy za kamerę i zaczęliśmy kręcić.

Jeden filmik, drugi, trzeci… z założenia miały trwać po półtorej minuty. Praktyka jednak pokłóciła się z teoretycznymi założeniami – okazało się, że mamy Wam do pokazania tak wiele i tyle chcemy powiedzieć, że każdy materiał powinien trwać po pół godziny (przeciętny materiał, wraz z powtórkami ujęć “bo Marek się zafaflał” albo “Besolowi zadzwonił telefon” kręciliśmy około godziny). By Was jednak nie zanudzać, zrobiliśmy trochę cięć i poskracaliśmy filmiki (choć z żalem) do średnio 4-5 minut.

Co na filmach zobaczycie? Jak replika się sprawuje, jak w MC6604 działa GBB i jak bardzo kopie, na których częściach RK-03SW magnes zatańczy, jak gra silnik, jak

PDW wygląda w rękach człowieka… i jeszcze wiele więcej. Jesteśmy pewni, że pomoże Wam to przy dokonywaniu zakupów podjąć właściwą decyzję.

Na tą chwilę, na kanale pojawiło się 6 nowych filmów – najstarszy z nich traktuje o GF36 KE, a w kolejnych zobaczycie RK-03SW, BI-5781M RAS II CQB, BOYI PDW 8002, JG MC6604 GBB i dodatkowy filmik mówiący sporo o magazynku i ekonomiczności tej ostatniej repliki.

A w drodze – kolejne filmy. Pokażemy Wam więcej replik – tak karabinów, jak i pistoletów – a także kamizelki, odzież, obuwie i dodatkowe oporządzenie. Przetestujemy plecaki, sprawdzimy hełmy i okulary, postrzelamy z granatnika.

Wszystko to – już wkrótce.

Zapraszamy na YouTube Gunfire Channel!

zp8497586rq

Comments are closed.

Facebook