GF-POINT – na 3 dni przed imprezą

GF-POINT – Airsoftowy bieg na orientacje. Sobota (23.01.2010 godz. 9:00, Kryniczno k. Wrocławia) http://gfpoint.gfcgroup.pl/
Oto krótki raport z przygotowań

1. POGODA

W/g prognoz dzień ma być słoneczny, jednak temperatura ma spaść poniżej 10 stopni C – przypominamy o optymalnym ubraniu!

2. Obsługa imprezy
Impreze obsługiwać będzie 19 osób w tym 10 osób będzie znajdować się bezpośrednio na checkpointach.

3. Teren biegu
Cała trasa została sprawdzona, jednak w piątek po południu zostanie sprawdzona ponownie pod kontem utrudnień związanych z opadem śniegu.
W sobote od 5 rano (ze względu na warunki nie można tego przygotować wcześniej) będzie trwało przygotowywanie checkpointów.

4. Ilość uczestników
Na dzień dzisiejszy zarejestrowanych jest ponad 80 osób. Zgodnie z przewidywaniami częstotliwość telefonów rośnie z dnia na dzień. Nadal zalecamy telefoniczną rejestracje chęci uczestnictwa, aby uniknąć niemiłego rozczarowania, jeśli okaże się, że przybyło więcej osób niż przewidziano miejsc. Rejestracja telefoniczna: 71 325 61 96

5. Sprawy organizacyjne
– Start imprezy – rejestracja uczestników rusza o 9:00
– Decyduje kolejność stawienia się na miejscu
– W przypadku gdy przybędzie więcej osób niż limit miejsc, pierwszeństwo będą mieć osoby, które zarejestrowały się telefonicznie.
– Ze względu na ilość aut, zalecamy parkować w miejscu gdzie zaznaczono na mapce
– Przypominamy o dokładnym zapoznaniu się z regulaminem imprezy

6. Posiłki, miejsce odpoczynku
Na każdego uczestnika i gościa, będzie czekać gorąca grochówka z kiełbasą, pieczywo, smalec, ogórki kiszone oraz gorąca herbata.

7. Co jeszcze czeka na uczestników i gości
Specjalnie na imprezę, przyjechał Vladimir Peev – twórca systemu ASCU (Airsoft Smart Control Unit),

System ASCU to układ, który przyśpiesza reakcję spustu repliki AEG, która, w porównaniu z klasycznym elektrykiem, jest praktycznie natychmiastowa. Zapobiega przypadkowym, podwójnym strzałom: gdy ponowne naciśnięcie spustu jest szybsze od czasu ludzkiej reakcji – system nie pozwala na oddanie strzału. Umożliwia strzelanie burstem poprzez krótkie naciśnięcie spustu w trybie auto. Poza tym układ kontroluje poziom naładowania akumulatora i nie dopuszcza do jego nadmiernego rozładowania. Współpracując z dedykowaną do niego komorą HU, w replikach z funkcjonującym bolt catch'em, układ ten eliminuje puste strzały czyli niemożliwe jest oddanie strzału gdy magazynek nie podaje kulek.

Vladimir będzie demonstrował działanie swojego systemu będzie można podyskutować na tematy nie tylko związane z airsoftem.
Dla gości i uczestników udostępnimy także sklep stacjonarny Gunfire, którego oficjalne otwarcie planowane jest na 30.01.2010.

zp8497586rq

Komentarze są wyłączone.

Facebook