Kolejne chińskie SWD

Cyma jest na finiszu prac nad elektryczną repliką SWD. Karabin zbudowany na standardzie Real Sworda, którego produkt jest jednym z najlepszych AEGów SWD na rynku (o ile nie najlepszym). Na razie szczegółów jest niewiele.

Cyma jest na finiszu prac nad elektryczną repliką SWD!
Karabin zbudowany na standardzie Real Sworda, którego produkt jest jednym z najlepszych AEGów SWD na rynku (o ile nie najlepszym).
Na razie szczegółów jest niewiele.

Wiadomo, że wewnątrz znajdziemy gearbox analogiczny do tego z RS, jednakże z własnymi poprawkami i ulepszeniami Cymy, który w stocku ma osiągać wartość w zakresie 120-135m/s (bardziej jeszcze nie sprecyzowano), co odpowiada zakresowi 400-440 fps.
Trzeba przyznać, ze będzie to bardzo interesująca propozycja biorąc pod uwagę to, że  do tej pory chińskie repliki SWD były co najmniej przeciętne, a biorąc pod uwagę to, że tą będzie robić Cyma (która jak na chińskie standardy ma bardzo dobrą jakość wykonania), oraz to, że bazą dla tej repliki była konstrukcja Real Sworda, to powinniśmy oczekiwać naprawdę ładnego efektu finalnego.
Szacowana cena: 1000-1100 zł, a fota poniżej:

SWD by CYMA

SWD by CYMA

SWD by CYMA

SWD by CYMA

4 Komentarze

  1. zeromag pisze:

    Witam czy już wiadomo kiedy replika będzie dostępna 🙂 w sprzedażny ?

  2. Cytat z konta GFu na FB: “Niestety mam złe wiadomości dla osób czekających na A&K SWD AEG i CYMA SWD – ich produkcja przedłuży się o co najmniej 6 tygodni od dziś 🙁 Oby nie powtórzyła się sytuacja z przeszłości kiedy to na SWD od Real Sworda czekaliśmy kilka miesięcy dłużej niż zapowiadał producent …”

  3. Arkadiusz pisze:

    Wiadomo już coś na temat kiedy będzie w sprzedaży ? Hmm?

  4. […] está aquí! CYMA SVD Dragunov. Gunfire nos trae la noticia, vamos a ver que nos […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook