cialis bathtub jokes €98.55

Dominik "Chaos" Marzec

redaktor


Taktyczny wieśniak, patch whore, aktywny airsoftowiec z ponad 10-letnim stażem. Wyznawca zasady "im więcej wiesz, tym mniej potrzebujesz". Gdy nie pracuje ani nie pisze, zapewne biega po górach, przelewa kawę albo scrolluje Instagramy.

Paweł "Fishbonee" Napieralski

redaktor


Urodzony z palcem na spuście. Wielbiciel wszystkiego co wypuszcza z siebie jakiekolwiek pociski (nie ma znaczenia czy plastikowe, czy ołowiane). Student psychologii. Redaktor WMASG. Brodacz. Obecnie staram się rozwijać w kierunku częstszej zabawy z bronią palną. Oprócz zainteresowań militariami i dziedziną psychologii, lubuję się również w dobrym piwie oraz kosmetyce samochodowej - ogólnie zainteresowania mam dosyć szerokie :)

ZlowrogiKnur

redaktor


W airsofcie od ponad 10 lat. Widział niejedną dramę i niejedną sam wytworzył. Serwisant, pasjonat, perfekcjonista. I przede wszystkim uśmiechnięty człowiek! Ońk!

Maniek 44

autor


Airsoftem zajmuje się od czasu gdy cm.028 było uznawane za nowość. W świetle zasady "wszystkiego można się nauczyć" sam tuninguje i naprawia swoje repliki z różnym skutkiem. Swoje zamiłowanie do filmowania i edycji wideo połączył z air softem, czego wynikiem jest prężnie rozwijający się kanał na YouTube.

Leszek Budzowski

autor


Airsoftem interesuje się od kilkunastu lat. Zajmuje się nim zarówno hobbystycznie jak i zawodowo. Poza tym interesują go sporty walki i majsterkowanie, najlepiej airsoftowe majsterkowanie.

Konrad Pochodaj

autor


W airsofcie od lat. Zajmuje się nim zarówno zawodowo jak i z pasji.
Facebook