vrai ou falso cialis €42.61

REDFOR – Słowenia ‘2009 część II

Już jutro nasi waleczni chłopacy wyjeżdżają w ponad 12 godziną podróż nad Adriatyk na międzynarodową rozgrywkę airsoft do Słowenii. Będzie się działo!

Rafał Wam dzisiaj nie opowie o tym jak przebiegają przygotowania, ale po powrocie na pewno będzie relacja, a to już za tydzień.Tymczasem dzisiaj krótko widziałem się z szefem wyprawy, czyli z Rafałem. Zabiegany, ostatnie przygotowania, załatwianie formalności i sporo potu z czoła, bowiem we Wrocławiu nawet teraz jak piszę posta o godz. 22:00 są 24 stopnie!

Gunfire Team w składzie: Rafał, Konrad, Przemek oraz Łukasz jako wybrańcy jadą dobrze się bawić, odpocząć i wykąpać się w Adriatyku (ciekawe czy już cieplejszy niż Bałtyk w lecie ? 🙂 )
A to wszystko oczywiście w ramach pracy w Gunfire.pl. Czyż to nie mila perspektywa? Każda osoba z wielkiej ekipy Gunfire ma taką możliwość. Tuż po weekendzie Rafał obiecał mi i Wam ciekawa relację z całych działań w ramach Redfor 2009 – międzynarodowej imprezy airsoft.

5 Komentarze

  1. I mam gorącą informację: chłopacy są już na Węgrzech, tuż przy granicy ze Słowenią.

  2. Dzisiaj z rana ekipa Gunfire Team zwiedzała Lubljanę, stolicę Słowenii, a od teraz grzeją się nad wybrzeżem Adriatyku w miejscowości Izola. Ci to mają dobrze 🙂 A u nas we Wrocławiu deszcz!

  3. Dzisiaj wieczorem rozpoczęła się oficjalna rozgrywka. Chłopacy z Gunfire Team mają okazję pokazać najlepsze swoje zdolności na międzynarodowej imprezie. Powodzenia!

  4. Gunfire Team już wróciło do Polski. Relacja z imprezy pojawi się już wkrótce! Z tego co się dowiedziałem zabawa była przednia.

  5. Widziałem fotki – my pracowaliśmy w deszczowej Polsce, a oni moczyli “nogi” w Adriatyku i pili coś więcej niż tylko kawę 😉 Się umieją ustawić chłopaki… 🙂
    Konrad obiecał, że dziś umieści relację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook