Urodziny sklepu, czyli dwa lata z airsoftem

Właśnie w grudniu sklep Gunfire.pl kończy dwa lata. To dla nas czas szczególny, kiedy wspominamy początki naszej działalności oraz drogę, jaką przeszliśmy, żeby być dzisiaj z Wami. W związku z naszymi urodzinami przygotowaliśmy dla Was również mały prezent. W dniach 13-14 grudnia, w naszych sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym, wszystkie ceny spadają o 22%. Świętujcie razem z nami!

Poniżej możecie zaś przeczytać, jak to wszystko się zaczęło.

Gdy otwieraliśmy pierwszy sklep Gunfire.pl, w grudniu 2006 roku, załoga liczyła pięć osób. W jej skład wchodzili: Maciek, pomysłodawca nazwy sklepu, trzy osoby zajmujące się obsługą Waszych wysyłek oraz jedna dziewczyna, która odpowiadała za finansowe sprawy sklepu.

W momencie otwarcia sklepu nasz magazyn mierzył 100m2, czyli był troszkę większy niż średniej wielkości mieszkanie. Ot, taki malutki dom jednorodzinny. Tak zresztą było – byliśmy niewielką rodziną, która starała się dostarczyć Wam jak najlepszy towar w niskiej cenie. Wielkość naszych biur również nie była imponująca – ledwie 60m2. Dla nas to jednak było królestwo, w którym miło spędzaliśmy czas, obsługując Wasze zamówienia.

Od tego czasu sporo się zmieniło. Airsoft w Polsce bardzo dynamicznie się rozwija, a co za tym idzie, również my. Dzięki zaufaniu, jakim nas obdarzyliście, okrzepliśmy i rozwinęliśmy się. Nasza oferta stale się powiększała, koniecznym więc było przeniesienie się do większych pomieszczeń. Dzisiaj nasz magazyn to 800m2 powierzchni, całkowicie zajętej przez repliki oraz różnego rodzaju towar airsoftowy. Nasi pracownicy mają do dyspozycji biuro, mierzące 350m2, gdzie zajmują się głównie obsługą Waszych zamówień internetowych.

Oczywiście, nie osiągnęlibyśmy tego wszystkiego bez pełnych poświęcenia, zaangażowania i wyjątkowych osób, które z nami pracują. To głównie dzięki nim możemy mówić dziś o stałym zaistnieniu w środowisku

airsoftowym w Polsce i Europie. Na dzień dzisiejszy w Gunfire.pl pracuje ponad 40 osób, zajmujących się różnymi aspektami, pozwalającymi na sprawne działanie sklepów i firmy. W skład naszego zespołu wchodzi obecnie 6 osób, zatrudnionych w Biurze Obsługi Klienta,10 magazynierów, 3 dziewczyny nadzorujące sprawy finansowe, 8 pracowników sklepów stacjonarnych, 4 serwisantów i ponad 10 osób odpowiedzialnych za różne inne sprawy w firmie.

Wspomniałem powyżej o pracownikach sklepów. To 8 osób, które pracują w dwóch sklepach stacjonarnych, zlokalizowanych na terenie Wrocławia. Tymi sklepami są: sklep Gunfire.pl, zlokalizowany przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 36 oraz sklep partnerski Militaria24.pl, mieszczący się na ulicy Piłsudskiego 82.

Miarą naszego dynamicznego rozwoju może być fakt, iż już niedługo przenosimy się do nowych pomieszczeń. Stare po prostu stają się zbyt małe, żeby pomieścić cały towar, jakim dysponujemy w ciągłej sprzedaży. A i pracownicy będą mieć więcej miejsca oraz bardziej komfortowe warunki. Na wiosnę 2009 roku nasz magazyn będzie liczył sobie 1400m2, a powierzchnia biurowa wzrośnie do 500m2. Wtedy też nie omieszkamy zaprosić Was na małą, wirtualną wycieczkę po królestwie airsoftu.
Nasza przeprowadzka wiązała się będzie z jeszcze jednym wydarzeniem. Otóż Gunfire zostanie przejęty przez grupę kapitałową GFC GROUP LTD. Sp. z o.o., której zadaniem będzie wzmocnić markę na rynku europejskim. Mamy nadzieję, że dzięki temu posunięciu staniemy się jeszcze bardziej konkurencyjni oraz będziemy mogli zaoferować jeszcze lepszej jakości towar i usługi naszym Klientom.

W okresie działalności Gunfire.pl nie uniknęliśmy również potknięć, które dzięki Wam, naszym Klientom oraz Waszej szybkiej reakcji, szybko zostały skorygowane i naprawione. To dzięki Wam jakość obsługi oraz towarów przez nas oferowanych stale rośnie. I za to właśnie Wam dziękujemy – za opinie, wsparcie, dobre słowo. Za to, że jesteście z nami.

zp8497586rq

4 Komentarze

 1. MAG pisze:

  Witam wszystkich 😉

  Jak to z tą promocją jest, bo tutaj piszesz Pawle, że będzie obowiązywała wszędzie, a na bannerze na stronie gunfire.pl jest notka TYLKO SKLEPY STACJONARNE?

  Pozdrawiam,
  Marek

 2. Marku! Muszę przyznać, ze jesteś bardzo spostrzegawczy. 😉 Banner z tym tekstem wisiał dość krótko na naszej stronie.

  Wyjaśnię, dlaczego tak się stało, że sklep internetowy również objęty jest promocją. Otóż pierwotnie promocja miała być tylko w sklepach stacjonarnych. Jednak ze względu na dużą ilość e-maili w tej sprawie z prośbami o wprowadzenie jej również do sklepu internetowego, zdecydowaliśmy się na ten krok. Nie chcemy, aby maniacy airsoftu spoza Wrocławia nie mogli świętować razem z nami.

 3. Maciej pisze:

  Witam serdecznie.

  Bardzo cieszy mnie promocja zaproponowana przez sklep Gunfire.pl, tym bardziej że wprost idealnie pokrywa się z moimi urodzinami. Z tego powodu zamierzam nabyć nową broń. I tu się pojawiają moje wątpliwości: Promocja obejmuje dni 13-14 grudnia. Jak wszyscy dobrze wiemy sklepy czynne są w soboty jedynie do godziny 15. Byłem na otwarciu Militaria24.pl i świetnie można było zauważyć tam tłumy przez cały dzień. Z tego powodu nie jestem w stanie sobie wyobrazić tłoku w sklepach, jeżeli promocja będzie trwała 7 godzin w sklepach stacjonarnych.

  Jestem osobą, która lubi pooglądać, wziąć do ręki broń przed jej zakupem. Z tego powodu nie decyduje się na sprzedaż internetową.

  Pozdrawiam i mam nadzieję, że moja uwaga pomoże w organizacji 2. urodzin Gunfire.pl

 4. Konrad pisze:

  Macieju – w okresie przedświątecznym, sklepy stacjonarne otwarte są także w niedziele.
  Dodatkowo w wekend 13-14 grudnia (sobota, niedziela), sklepy stacjonarne na Ofiar Oświęcimskich 36 oraz na Piłsudskiego 82 będą czynne od 9 – 19 🙂
  Czasu będzie dużo, wszystko można spokojnie oglądnąć, zastanowić się nad zakupem, a w razie wątpliwości spytać obsługę sklepu.
  Jestem pewien, że uda Ci się kupić to czego szukasz, tym bardziej, że ceny będą naprawdę bardzo atrakcyjne.

Facebook